Обзор

Хіти: 1086 | Рейтинг:

Місто Обзор знаходиться на кордоні Варненської і Бургаської областей. Він простягнувся вздовж затоки, що починається на півночі біля мису Святого Атанаса і досягає на півдні Емінских гір. Повз нього прокладено панорамне шосе, що зв'язує Північне і Південне Чорномор'я. Звідси на північ до Варни 65 км, до м. Бяла - 6 км, а на південь до Несебру 37 км, до Бургаса 74 км.

Населення містечка майже 2000 осіб. Клімат тут помірно-континентальний, середня температура в липні 23 ° С.

Пляжна смуга курорту розтягнулася майже на 10 км при ширині від 20 до 60 м. Особливою красою відрізняються південний пляж і пляж Іраклі з дрібним золотистим піском.

Саме поєднання гарної природи, чистого моря, золотистого піску, спокою, гостинності та гарної кухні перетворюють Обзор в чудове місце відпочинку. Гості можуть займатися тут пляжним волейболом, плаванням, віндсерфінгом, дайвінгом, їздити на гідроциклах, кататися на водних лижах і пр. Обзор пропонує найрізноманітніші розваги - дискотеки, бари, ресторани, таверни, невеликі сімейні заклади, різні атракціони для дітей, водні гірки та басейни в готельних комплексах. Готелів у місті теж чимало- від великих фешенебельних комплексів до маленьких сімейних готелів.

Обзор - одне з найдавніших поселень на березі моря. Численні архітектурні і керамічні фрагменти, що були виявлені в районі міста, і залишки кріпосних стін свідчать про його тисячолітню історію. Ймовірно, що першим поселенням було фракійске під назвою Навлохос. Елліни заснували тут у І тис. до н.е. колонію під назвою Геліополіс (“Cонячне місто”). Пізніше на даному місці знаходилася літня резиденція візантійських імператорів. Римляни спорудили тут храм Юпітера і побудували фортецю, яка мала сприяти охороні їх торгових шляхів з Константинополя до Дунаю. У невеликому парку Обзору в наші дні виставлені на огляд частини колон і капітелей і статуї римського храму Юпітера. Пізніше болгари побудували за 3 км звідси фортецю Козяк.

У місті створено краєзнавчий музей. Історико-етнографічна колекція збиралася більше 30 років і представляє історію, побут і культуру мешканців древнього городища. Матеріал в ній має два розділи. Один присвячений історії та археології, включає більше 800 експонатів і охоплює період з V-IV ст. до н.е. до XVIII ст. Друга колекція тільки етнографічна і включає 300 експонатів. Воно охоплює період з XVIII по XX століття.

Відгук
Ви тут: HomeБолгаріяОбзор