БАНДЕРШТАТ

Хіти: 335 | Рейтинг:

 10 причин відвідати фестиваль "БАНДЕРШТАТ" разом з Авен-Тур"
БЕЗАЛКОГОЛЬНИЙ  Одна із найбільш довготривалих традицій «Бандерштату» – не вживати спиртне. Фестиваль пропагує ідеї здорового способу життя.
СІМЕЙНИЙ Якщо ви думаєте, що фестивалити – це лише для молодих людей, – то ви ніколи не були на «Бандерштаті» Для наймолодших «бандерштатівців» на спеціально обладнаній території щодня проводять різного типу майстер-класи, ігри та забави.
️ПАТРІОТИЧНИЙ Більше людей у вишиванках можна побачити хіба що на День незалежності! Бандерштатівці люблять національний одяг і залюбки спілкуються солов’їною. 
ІДЕЙНИЙ. Пам’ятати свою історію та гідно творити нову – важливий лейтмотив «Бандерштату». Щороку захід відвідують ветерани УПА, відбуваються показові реконструкції повстанських та визвольних боїв.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ Невід’ємна частина «Бандерштату» – зустрічі із лідерами думок. Письменники, 
журналісти, музиканти, історики, міністри, політики, блогери 
ЗАТИШНИЙ На «Бандерштаті» ніхто не відчуває себе «не в своїй тарілці». Навіть якщо ви приїдете на фестиваль наодинці, то сумувати вам тут точно не дадуть. Плюс матимете хорошу нагоду відвідати комфортний, затишний і компактний Луцьк. Це – рідне місто «Бандерштату».
 НАЙЧИСТІШИЙ Багатотисячна публіка «Бандерштату» ніколи не залишає за собою сміття. У цьому можна пересвідчитися, якщо подивитися на фан-зону біля сцени після виступів музикантів. 
БЮДЖЕТНИЙ не треба витрачати тисячі гривень на вітер, щоб відпочити на фестивалі. 
СИМВОЛІЧНИЙ Невід’ємною складовою «Бандерштату» стали масові флешмоби за участі гостей фестивалю.
НАЙТРИВАЛІШИЙ Це єдиний трьоденний музичний фестиваль в Україні, який безперервно відбувається впродовж стількох років. І далі примножує свою аудиторію кожного сезону.

Відгук
Ви тут: HomeУКРАЇНАБАНДЕРШТАТБАНДЕРШТАТ