Андорра -ла- Велла

Столиця князівства - невеликий , чарівне місто Андорра -ла- Велла ( Andorrala Vella) . затишно влаштувався в долині виняткова. Столиця Андорри розташувалася в оточенні мальовничих скель. Тут відкриваються дивовижні види в будь-який час року.

Річка Валіра розділяє місто на дві частини. Береги з'єднує оригінальний міст, виконаний в кращих традиціях стилю модерн . Стара частина Андорра -ла- Велла притягує описаними вище старовинними будинками , вузькими вуличками , викладеними бруківкою , віковими традиціями . Нова ж стала ідеальним місцем для відпочинку. Тут розташований діловий і торговий центр , розважальні заклади , комфортабельні готелі .

Одна з міських визначних пам'яток - олімпійський спортивний комплекс Andorra Multisport Centre , де можна зайнятися різними видами спорту. До ваших послуг: баскетбольний та тренажерні зали , басейни , солярій , сауна , різноманітні секції , ресторан .

У Андорра ла Велла є і великий оздоровчий комплекс - Кальдеа . Потрібно зауважити , що фактично комплекс Кальдеа розташований в Ескальдес , в сусідньому місті і сусідній паррокіі . Але так як населені пункти переходять один в іншій , комплекс вважається також і визначна пам'ятка Андорри. Не помітити цю будівлю практично неможливо. Здається, що прямо посеред міста виросли блискучі крижані брили , хоча насправді похилі стіни просто облицьовані дзеркальними стеклами. Туристам в цьому найбільшому в Європі центрі термальних вод доступні великі відкриті басейни з мінеральною водою , сауни , лазні та багато іншого.

У19 кмвід столиці знаходиться курорт Сольдеу - Ель Тартер ( паррокія Канільо ) , який об'єднав мережею трас і канатних доріг однойменні селища. Відправившись сюди , туристи можуть спуститися з висоти до 2560 метрів , насолодитися видом, що відкривається з піків Тосса де ла Лосада , Пік де ла Портелло , Солада де ліс Соланеллес і Енкампадана . Будьте впевнені що столиця Андорри справить на вас незабутні враження!

Ви тут: HomeАндорраАндорра -ла- Велла