ВЛЬОРА

Хіти: 561 | Рейтинг:

    Вльора це насамперед чисті пляжі, тепле сонце, прозоре блакитне море і свіжий бриз .  Вльора є одним з найбільших міст Албанії. Саме тут Адріатика зливається з Іоничним морем, тому саме в Вльорі вода набуває особливого неповторного  блакитного кольору.  

Вльора, це нейморвіної краси містечко, яке   оточене садами і оливковими гаями, що створює чудову та унікальну красу  Албанії.  

    Крім пляжів Вльора може пишатися чудовими архітектурними памятками - Фортеця Порто-Палермо, мечеть Мурадіє, Античний амфітеатр Орікум.

Ще однією особливістю Вльори є те, що   навпроти  розташований єдиний острів Албанії Сазані, який весь цей час є стратегічно важливим місцем через його географічне положення.

 Цікавим є і той факт , що  першою столицею Албанії була саме Вльора. 

  Пляжі Вльори дуже різні: піщані, галькові і кам’янисті, які дозволять вибрати відпочинок на будь-який смак на березі Адріатичного та Іонічного моря..

       Що стосується готелей, то тут є широкий  вибр. Також тут велечезна кількість різних кафе та ресторанів.

Готелі Вльори вражають своїм різноаніттям : презентабельні п’ятизіркові, наприклад, Hotel Vlora International, і чотирьохзіркові,  і трьохзіркові.  Незалежно від кількості зірок, в кожному готелі працює привітний албанський персонал.

Hotel Vlora -  розташований в центрі міста. До послуг гостей кондиціоновані номери з балконом, а також ресторан італійської кухні, піцерія і пивна, що працюють до ранку.  Гостям пропонується розміщення в номерах з телевізором з плоским екраном, з супутниковими каналами, міні-баром і безкоштовним WiFi. Щоранку в ресторані готелю для гостей сервірують сніданок. У числі інших послуг - послуги пральні, прасувальні послуги та обмін валют.

Вльора - місце унікальної краси та гармонії.

  

 

Ознака: Курорти
Відгук
Ви тут: HomeАлбаніяВЛЬОРА