ПРЕКРАСНА АЛБАНІЯ

Хіти: 376 | Рейтинг:
 1. Албанія – країна балканського півосторова, яка омивається Іонічним та Адріатичним морем.
 2. Албанія - одна з країн-рекордсменів в Європі за кількістю опадів. Тут м'яка, часом дощова зима і спекотне літо.
 3. Агнес Ґондже Бояджіу, більш відома світу як Мати Тереза, мала албанське коріння, хоча й народилася у македонському Скоп’є.
 4. Головне місто Албанії, Тірана, почало  існувати задовго до нашої ери. Однак свій розвиток столиця країни почала тільки в XVII столітті.
 5. Недарма на прапорі країни зображено двоголового орла – адже назва держави перекладається як «Країна Орлів».
 6. В Албанії знаходиться дуже  стародавнє місто, яке називається Берат. Віно вважається повноцінним музеєм країни і притягує до себе величезну кількість туристів.
 7. Іноді албанці додають додатковий нуль до кінця чисел на цінниках. Не свідомо, швидше за звичкою через різницю між старою та новою грошовою одиницею – леком. Але будьте пильними!
 8. Ліси разом з луками і гірськими рівнинами займають практично половину території Албанії. Незважаючи на це, тваринний світ цієї країни небагатий. Це пов'язано з активним винищенням звірів, яке захисники тварин прагнуть всіляко припинити.
 9. Дуже цікаві жести жителів Албанії. Кивок головою в цій країні означає «ні», а погойдування - «так».
 10.  Албанія – одна з 6-ти країн світу, де на законодавчому рівні повністю заборонено використання в харчовому виробництві шкідливих хімікатів та ГМО.
 11.  За однією з версій АЛБА - племена, які жили на нинішній території Албанії в стародавні часи. Саме від них і пішла назва народу, а потім і країни.
 12. Незважаючи на те, що в багатьох європейських країнах живуть християни, албанці - мусульмани. Більше 65% жителів Албанії сповідують іслам.
 13.  В Албанії багато хто розмовляє італійською, а  молодь непогано дає собі раду і англійською. Майже кожен любить США, про що також говорять назви деяких вулиць, наприклад вулиця мені Джорджа Буша старшого.
 14.  В Албанії проживає дружелюбне та привітне населення.
Відгук
Ви тут: HomeАлбаніяПРЕКРАСНА АЛБАНІЯ