САРАНДА

Хіти: 486 | Рейтинг:

Саранду сміливо можна назвати південними воротами  Албанії. 

Саме місто розташовується на березі Іонічного моря та чистих  гір. Саранда розташовується  надзвичайно близько до грецького острова Корфу,  декілька хвилин на поромі ділять місто від острова.

Назва міста походить від назви старого монастиря «Санті Куаранта (Santi Quaranta)».

Курорт Саранда підходить як для молодіжного, так і для  спокійного сімейного відпочинку.       

 Саранда володіє прекрасним кліматом,  в році тут налічується 300 сонячних днів, це створює відмінні умови для по-справжньому комфортного відпочинку.

 Поруч з містом знаходяться руїни стародавнього міста Бутрінті, який занесений до світової спадщини  ЮНЕСКО, також неподалік знаходиться і античне місто Фінічі, в якому, як вважають багато вчених, знаходиться найбільший Акрополь в світі, в 7 разів більше, ніж Акрополь в Афінах.

 Даром природи є джерела «Блакитні очі» і красиві маленькі острови. Туристи називають Саранду - "музеєм під відкритим небом".

       Знайти житло тут зовсім не проблема.   Серед туристів великою популярністю користується  Villa Erdeti, Hotel Saranda International, Hotel Apollon, Hotel Vola та інші.

Villa Erdeti -  знаходиться поруч з великим піщаним пляжем в 4,5 км від центру міста Саранді.

   У всіх апартаментах є гостинний куточок, повністю обладнана кухня / міні-кухня і власна ванна кімната. Найближчий ресторан знаходиться всього в 50 метрах, і інші ресторани і бари - в радіусі 1 км.

Тут краще співвідношення ціни і якості в Саранді! У порівнянні з іншими варіантами в цьому місті, гості отримують більше за ті ж гроші.

Саранда - це те місце відпочинку, де сама історія дає про себе знати і націлює повертатись сюди знову і знову.

 


Ознака: Курорти
Відгук
Ви тут: HomeАлбаніяСАРАНДА