Найкращі пляжі Албанської Рив'єри

Хіти: 428 | Рейтинг:

 

 Скалисте узбережжя Албанії, з традиційними селами, розташованими у відокремлених бухтах та на золотих пляжах, о омиваються бірюзовими водами, стало відкриттям, коли мандрівники почали досліджувати країну десять років тому. З тих пір останні незмінні пляжі Європи змінилися практично до непізнаваності, але й досі є багато причин, щоб приіхати сюди і вивчити цю чудову берегову лінію, де зустрічаються Адріатичне та Іонічне моря.

Ви, можливо, чули про албанську Рив'єру та її пляжі, слова бувалого мандрівника. що їхні імена були синонімами незайманих пісків, пагорбів, вкритих оливковими гаями, сіл, розташованих біля води, а також м'ясо на грилі та холодне пиво.

Неминуче до нестерпності; асфальтові дороги тепер з'єднують все, крім найбільш віддалених сіл Рів'єри, а готелі, ресторани та будинки відпочинку віддаляють узбережжя. Сьогодні ви, швидше за все, конкуруватимете за пляжний простір із сім'єю, з Тірану, як натовп міжнародних шорстінґерів. І все-таки, незважаючи на зміни Рів'єри, на цьому крихкому узбережжі є ще ідилічні місця, від яких перехоплює подих. Ось деякі з найкращих.

Палас

Це перший доступний пляж на Рив'єрі після переговорів про неймовірний спуск через звивистий перевал Ллогара. Нова дорога приведе вас від головної дороги до самого пляжу, славнозвісних білих пісків, які тут простягають та каміння. Крім цього, є лише кілька кафе, піцерія та пара неформальних кемпінгів: ідеально підходить для пляжних любителів, які хочуть уникнути натовпу, розслабитися на березі і плавати в незайманих водах.

Дермі

Пляж Дермі є одним із найвідоміших в Албанії, сліпуча смуга білих скель, довжиною в декілька кілометрів, які омиваються глибокою синьою водою. У низький сезон, це дуже тихе місце, і поки у літні місяці тут дуже людно, пляж досить довгий для тих, хто хоче знайти спокійне місце без натовпу навіть у середині серпня. Для дослідників існує безліч бухт і невеликих бухточок, розташованих далі уздовж пляжу, включаючи знаменитий пляж Дермі, де можна знайти відмінне бюджетне житло, а на самому пляжі знайдете численні смарт готелі.

Ксаміл

На південь від Саранди, неофіційної столиці Албанської Рив'єри, і на недалекій відстані від грецького кордону, Ксаміль має чудове розташування. Три маленьких острови в його бірюзових бухтах - просто пропливіть або прокатайтеся на човні, і тут завжди менше людей, ніж на міському пляжі. Це великий туристичний центр для місцевих жителів, і може бути дуже багатолюдним влітку, але навіть тоді острови пропонують трохи перепочити. Корфу вимальовується через канал на невеликій відстані (це найближча точка Албанії на грецьких острів), і древнє місто Бутрінті, що входить до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, знаходиться недалеко від Саранди, що дозволяє дуже легко об'єднати пляжний відпочинок з культурним.

Бунец

Ця маленька чарівна бухта часто забуває, що мандрівники поспішають до яскравих вогнів Саранди, що знаходиться зовсім поруч. Бунец тихий і дещо незвичний, з піщано-гальковим білим пляжем, розділеним річкою, яка спускається з висоти гір. Захід сонця тут неймовірний, а пляж є гарним вибором для тих, хто шукає трохи більше комфорту, залишаючись у приємному незайманому місці: готель Bunec Beach (bunecbeach.com) має двомісні смарт номери поруч з морем, а також є кілька бюджетних кемпінгів та простих кафе. А крім цього, немає нічого, тільки тиша та хвилі.

Хімара

Сонячне місто Хімара - це добре відома зупинка на туристичній стежці. Незважаючи на розвиток в останні десятиліття, воно не втратило чарівності, хоча в даний час міський пляж переповнений літом. Замість того, голова пляж, розташований 3 км на північ від міста Лівадії, широкий і довгий, білокам'яний пляж зі скалистими пагорбами, з привабливою, прозорою водою для плавання. У самому місті, пляж Потамі є гарною альтернативою головному; ви опинитеся саме на південь від центру, за межами великої скелі, яка ділить місто на дві частини.

Борш

Найбільша не порозділювана ділянка пляжу в Албанії, семи кілометровий Борш є цілком видовищним, коли ви підходите до нього вздовж драматичної прибережної дороги, що веде до широкої рівнини з однойменним містом, що розкинулося перед вами. Ще більш приголомшливим є те, що туризм навряд чи торкнувся Борша, незважаючи на значну спільноту та зайнятість оливково-маслоробної промисловості - пляж підтримується трохи більше, ніж декількома тимчасовими ресторанами та барами. Але невдовзі все зміниться, і цього не оминути, тому приїжджайте насолоджуватися цим магічним місцем.

Відгук
Ви тут: HomeАлбаніяНайкращі пляжі Албанської Рив'єри