Албанія

Хіти: 436 | Рейтинг:

Для українця - це балканська країна, про яку мало, що відомо. Насправді - це дивовижна, багата мальовничими пейзажами, а також добрими і відкритими людьми країна, яка з радістю зустріне туристів.

В Албанії навіть найвибагливіший турист знайде для себе місце, де відпочити. Країна займає 29 місце за інвестиціями в світі, а середній вік місцевих жителів набагато перевищує вік громадян інших європейських країн (середня тривалість життя жінок 82 роки, а чоловіків - 79 років).

Мандрівники, які відвідають цю країну, побачать, що на території Албанії збереглися пам'ятки іллірійської, грецької, римської та Османської імперії. Албанія - далеко не мусульманська країна, як це здається багатьом. Тут мирно проживають католики, православні та мусульмани. Мечеті на більшій території країни стали історичними пам'ятками, а до наших днів практично в ідеальному стані збереглися православні храми, в яких до цих пір проводять службу і вінчають молодят. А якщо говорити про релігію в цілому, то про албанців кажуть, що вона у них одна, і це "Албанія".

До речі, саме на цьому невеликому клаптику землі (28 748 км²) всякий гурман "вгамує" свою любов до їжі. Адже саме тут можна спробувати як морепродукти, так і дивовижну на смак річкову рибу, ягня, екологічно вирощені овочі та фрукти (в Албанії заборонено використовувати хімікати при вирощуванні сільгосппродукції), а також десерти (ашуре, тре лече), які складно знайти в іншій країні.

Пропонуємо ТОП курори Албанії на будь-який смак:

Дуррес - тихий куточок:

Дуррес - друге за величиною місто Албанії. Ідеальний курорт для відпочиваючих з сім'єю, адже тут завжди дуже тепле і мілке море.

Море: Адріатичне.

Пляж: широка берегова зона з піщаними пляжами. Відмінний вибір для сімейного відпочинку з дітьми.

 

Вльора - "албанська Ніцца":

Місто на півдні Албанії, якЕ зручно розташувався в оливкових і цитрусових гаях.

Море: Адріатичне + Іонічне (можна на собі відчути, як більш тепле Адріатичне море зливається з прохолодним Іонічним).

Пляж: гальковий.

 

Саранда - перлина Албанської Рів'єри:

На цьому курорті зосереджені дуже комфортабельні готелі, чисті пляжі, нічні клуби і маса магазинів для любителів шопінгу. Оливкова олія із цього регіону вважається однією з найкращих за якістю і смаковими властивостями.

Море: Іонічне.

Пляж: гальковий, а недалеко від Саранди знаходиться курорт Борщ, який вражає дивовижним блакитним кольором моря і пейзажами.

Ксаміль - "албанські Сейшели і Багами":

Складно уявити, що таке райське місце знаходиться не далеко за океаном, а зовсім поруч, на Балканах. Пляжі цього курорту увійшли в ТОП кращих місць для відпочинку в світі.

Море: Іонічне.

Пляж: серед невеликих бухт з гальковим дном вдало розташувалися пляжі з білосніжним піском, завдяки якому вода набуває дивовижний бірюзовий відтінок.

Відгук
Ви тут: HomeАлбаніяАлбанія