Помилка
 • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /sata2/home/users/aventour/www/www.aven-tour.com.ua/images/stories/cyprus/ayianapa/Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/cyprus/ayianapa/

   Айя - Напа


   {gallery}cyprus/ayianapa/
   {/gallery}

   Айя - Напа - один з найпопулярніших курортів Кіпру. Мальовничі бухти з кришталево чистою водою , розкішні пляжі , прекрасний клімат , бурхлива і веселе нічне життя.

   Айя - Напа знаходиться на південному сході Кіпру , в41 кмвід Ларнаки і в14 км. від Протараса. Один з кращих курортів для молодіжного відпочинку. Чудові піщані пляжі, які добре підійдуть для відпочинку з маленькими дітьми. У Айя-Напе розташований аквапарк Water World, дельфінарій, картинг і розважальний центр з атракціонами.

    Кращі пляжі в Айа-Напе.

   Ніссі-Біч - один з найпопулярніших. Довжина пляжу більше 500 метрів, ширина близько 40. Пляж повністю обладнаний. Має нагороду - Блакитний прапор.

   Макроніссос (Золоті піски) - пляж знаходиться в 6 км. на захід від центру міста. Плавний, невеликий піщаний захід у море. Відмінний вибір як для відпочинку з дітьми, так і для молоді. Має нагороду - Блакитний прапор.

    Пам'ятки Айя – Напе.

   Монастир 16 століття - головна визначна пам'ятка курорту. Він був збудований в 1530 р. венеціанцями побудованої в скелі церкви 8 або 9 століття. Монастир мав стати католицьким , але прийшли на острів турки віддали його православній громаді . На сьогоднішній день діючою є тільки монастирська церква . У центрі монастиря знаходиться гарний дворик з мармуровим фонтаном.

    У Народному музеї зібрані зразки доісторичних знарядь .

    У Музеї морського життя представлена багата колекція морської флори і фауни.

   В 10 мінутах їзди від центру Айя-Напи знадодиться міс Греко, який  вважається одним із найкрасивіших місць на острові.

   В Айя-Напі  популярно переміщення на квадроциклах, які можна орендувати в готелі або на численних міських станціях авто-оренди.

Ви тут: HomeКіпрАйя - Напа